A życie toczy, toczy swój garb uroczy #3

http://t.patrz.pl/t/5_320_402847.jpg
   
Witam Was kochani i od razu muszę się pożalić, otóż od kilku dni chodzę niewyspana a przez to całymi dniami jestem poddenerwowana. Staram się to skrzętnie ukrywać aby uniknąć wszystkich dobrych rad które wcale nie skutkują ale zauważyłam, że wszyscy (oprócz córci, oczywiście) omijają mnie wielkim łukiem no przecież nie narzekam, nie kopię, nie gryzę, w ogóle mało się odzywam więc nie wiem jak się domyślili aby mi w drogę nie wchodzić.

   Powodem mojego nie wysypiania się jest  ZĄBKOWANIE !!!!!!!! mojej córeczki.

Idą trzonowce o matko! Istny armagedon, płacz, marudzenie, wszystko i wszyscy są be...oczywiście oprócz mamy, nawet tatuś poszedł w odstawkę i to z bardzo prostej przyczyny, tata nie ma cycy a właściwie to nie ma mleka w cycach (córcia nie omieszkała tego sprawdzić, mina taty w tym momencie - bezcenna ;D).


                      mina taty he, he !!!
   I tak to trwa od poniedziałku, jestem ja i moja mała, kochana pijawka, na okrągło 24 h na dobę o.O
Ile to jeszcze potrwa nie wiadomo ale wiem, że ja już długo nie pociągnę, z racji mojego wieku, plecy, ręce, nogi, wszystko po kolei wysiada a mała je, śpi, płacze, wszystko na rękach, Boże daj siłę i cierpliwość!!!

   Poza tym, nasze ranne rozmowy trwają nadal, dzisiaj na tapecie był, Adolf  Hitler ( niski, ciemnowłosy, Austriak) który podbił serca Niemców i chciał wmówić całemu światu, że tylko Niemcy mogą tworzyć  Rasę Aryjską. No ale gdzie Hitlerowi do Aryjczyka?

Niestety dyskusja nie trwała zbyt długo z racji mojego niewyspania oczywiście, mówił tylko P. a że nie dostawał kontrargumentów, wygadał się i poszedł spać, co oczywiście jeszcze bardziej mnie wkurzyło, jedynym usprawiedliwieniem jest to, że chwilę wcześniej wrócił z nocnej zmiany.

Resztkami sił dzielę się z Wami moimi przeżyciami i wiecie co, jakoś mi od razu jaśniej na serduchu, nie ma jak się porządnie wygadać, wybaczcie mi te moje marudzenia, trzymajcie się cieplutko i do następnego ;)


                                                 Monika

Podobał Ci się tekst? Jeśli tak, to miło mi będzie jeśli go udostępnisz:

Dołącz do konwersacji

10 komentarze:

 1. blog to idealne miejsce na wyżalanie :-) Więc rób to :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. I dobrze się tak wygadać, to pomaga:)
  Zdrówka dla córci!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze fajnie "wygadać" się czy wyżalić. Ja też ostanio chodzę zdenerowana szkołą, byle do wakacji :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ach ząbkowanie, to trzeba przeżyć żeby zrozumiec.Daj małej IBUM, u nas tylko to pomagało :) Powodzenia i cierpliwości życzę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pisz słowa, wyrzucaj myśli, dziel się codziennością - trzymam kciuki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie i rady, i pozdrawiam Was serdecznie ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dobra sprawa tak sobie wywalić co na wątrobie siedzi, ale tak sobie myślę, że taki temat na nocną porę to raczej lekkiego snu nie wróży :D
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. u nas nieprzespane noce zdarzają się i teraz, gdzie ząbkowanie mleczaków już za nami ;) ale pewnie lada moment będziemy zmieniali uzębienie. o shit.
  powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, czasami mam już dość ale gdy mała się uśmiechnie całe zmęczenie mija!!!

   Usuń

...a gdy komentujesz, czytelniku kochany, gdy pozostawiasz aktywności swej ślady, serce me rośnie, dusza się raduje, dlatego bardzo Ci za to dziękuję !!!