MIŁOŚĆ W INTERNECIE


                                                    Taka sobie ja, zastanawiająca się nad
                                                                   tym czy istnieje:

                                               "MIŁOŚĆ W INTERNECIE"                                       Ponieważ, Internet całkowicie zawładną naszym życiem, zarówno zawodowym jak i codziennym, zaczęłam obserwować, czego tak na prawdę wszyscy tam szukają. Na pierwszy plan wysuwają się informacje. Wikipedia to skarb dla uczniów, nie wspomnę o stronach gdzie można znaleźć gotowe zadania, wypracowania, podania itp. rzeczy. Wniosek, dzięki takim stronom moje i obawiam się, że nie tylko moje dzieci, przestają myśleć . W sieci szukamy także pracy, rozrywki, aktualności, okazji cenowych, znajomych, szczęścia a nawet miłości.
Tak, tak, miłości też.


    Portale randkowe prześcigają się w pomysłach jak skutecznie zwabić samotne i zagubione serca. Cwaniaków szukających naiwnych wabić nie muszą, tacy sami chętnie logują się na ich stronach i dzięki, mniej lub bardziej fikcyjnemu profilowi, szukają swoich ofiar.
Ale zacznijmy od początku i spróbujmy odpowiedzieć na podstawowe pytanie, czy jest możliwe aby w sieci znaleźć miłość, prawdziwą i jedyną?
Oczywiście, że tak.
   Skoro można ją odszukać w szkole, pracy, na imprezie, ulicy, ba nawet w tramwaju, dlaczego więc nie można by było jej znaleźć w Internecie. Problem nie polega na tym czy, tylko jak.
Musimy bowiem pamiętać, że nie wszyscy którzy piszą o szukaniu miłości chcą ją znaleźć na prawdę. Pod ich awatarami często kryją się zgorzkniali kawalerzy, panny o wygórowanym ego,  faceci z kryzysem wieku średniego lub zwykli zboczeńcy.
Sposób na ich zdemaskowanie jest bardzo prosty, trzeba żądać jak najszybszego spotkania w świecie realnym. Ci którzy są szczerzy i piszą o sobie prawdę nie będą mieli nic przeciw, wszyscy pozostali czmychną z grona znajomych z podwiniętym ogonem i tyle ich będziemy widzieć.
    Tak na prawdę w poszukiwaniu miłości nie ważne jest miejsce ale zdrowy rozsądek którego  często nam brakuje, szczególnie w sprawach tak delikatnych jakimi są uczucia. Ja mam dla wszystkich szukających taką dość banalną ale wypróbowaną radę. Nie szukajcie uczuć na siłę, na wszystko w życiu przychodzi odpowiedni czas i miejsce. Jeżeli miłość jest nam pisana to wcześniej czy później znajdzie nas ona sama.
I choć brzmi to jak slogan z taniego romansidła, reguła ta sprawdza się w życiu , zwracam się więc do wszystkich szukających: " Jeżeli jeszcze nie spotkałeś swojej miłości życia, to znaczy, że jest ona wielka i jedyna w swoim rodzaju i dlatego dotarcie do Ciebie zajmuje jej tak dużo czasu"
 Jestem bardzo ciekawa czy zgadzacie się ze mną, czy może macie zupełnie inne zdanie na ten temat? Czekam na Wasze spojrzenie na temat uczuć i miłości.


                                                                                                     Monika

  Podobał Ci się tekst? Jeśli tak, to miło mi będzie jeśli go udostępnisz:

  Dołącz do konwersacji

   Blogger Comment

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

  ...a gdy komentujesz, czytelniku kochany, gdy pozostawiasz aktywności swej ślady, serce me rośnie, dusza się raduje, dlatego bardzo Ci za to dziękuję !!!